Přejít k hlavnímu obsahu
Načítání...

TRASA A leden - březen středa - neděle 9:00 - 16:00 hod.
  duben - září denně 9:00 - 17:00 hod.
  říjen úterý - neděle 9:00 - 17:00 hod.
  listopad - prosinec úterý - sobota 9:00 - 16:00 hod.

TRASA B, D  leden - duben pouze skupiny po dohodě *, středa - neděle 9:00 - 16:00 hod.
  květen - září denně 9:00 - 17:00 hod.
  říjen pouze skupiny po dohodě *, úterý - neděle 9:00 - 17:00 hod.
  listopad - prosinec pouze skupiny po dohodě *, úterý - sobota 9:00 - 16:00 hod.

TRASA C, E, F, H                    leden - červen otevřeno pouze po dohodě u pokladny muzea *
  červenec - srpen denně 9:00 - 17:00 hod.
  září - prosinec otevřeno pouze po dohodě u pokladny muzea *

* Vstup na ostatní trasy je možný po domluvě, dle možností personálu v danou chvíly

Upozornění:

28. září a 29. října bude OTEVŘENO. 28. září otevřena také trasa B,D.

V květnu a červnu bude na trase B a D  ve všední dny (po-pá) otevřeno pouze pro předem objednané skupiny. V sobotu a neděli běžný provoz.

V září budou trasy B, D  otevřeny od pondělí do pátku pouze pro předem objednané skupiny min. 6 osob. V sobotu a neděli běžný provoz.

Otevírací dny mimo standardní otevírací dobu:

Na státní svátek, který připadá na pondělí, bude otevřeno v pondělí i neděli.

Zavírací dny muzea: 24., 25. prosince, 1., 2. ledna

Začátek poslední prohlídky s průvodcem je vždy jednu hodinu před zavírací dobou.

Na trase A probíhá prohlídka individuálně, pouze pro předem objednané skupiny s průvodcem. Ostatní trasy (B,C,D,E,F a H) je možné prohlédnout pouze s průvodcem. Doba prohlídky trasy A nebo B s průvodcem trvá každá asi jednu hodinu. Ostatní trasy cca 20 minut.

Prosíme organizátory výletů a učitele škol, aby pro skupiny nad 15 osob prohlídky předem telefonicky objednávali.

Prohlídky objednané mimo otevírací dobu

Ve výjimečných případech je možné dojednat prohlídku v jinou než otevírací dobu. Takto objednaná skupina musí pak mít při návštěvě Muzea řemesel s sebou písemné potvrzení o rezervaci prohlídky mimo otevírací dobu od pracovníka Muzea řemesel ( e-mailem, poštou ). Toto potvrzení musí obsahovat:

• Oficiální kontaktní údaje objednavatele prohlídky s mobilním tel. číslem na vedoucího skupiny.
  • Datum a čas rezervace, počet návštěvníků ve skupině, cenu za prohlídku.
  • Jméno pracovníka Muzea řemesel, který dohodu o rezervaci uskutečnil

Bez tohoto potvrzení nebude možné prohlídku mimo otevírací dobu uskutečnit.