fbpx Muzeum Řemesel | Program ve školní třídě | expozice řemesel Přejít k hlavnímu obsahu

Součástí prohlídky školní třídy je krátké povídání o dřívější škole a samostatná práce dětí s připravenými pracovními listy. Děti plní připravené úkoly, mohou si vyzkoušet některé dobové tresty, např. sedět v oslovské lavici, nasadit si masku oslí hlavy, klečet na polínkách nebo kamenech. Děti také mohou skládat na magnetické tabuli obrázky, které se dříve používaly při výuce, mohou si zkusit vyplnit čtyřsměrku a mnoho dalšího.

Program je určen pro:
•  1. - 5. třídu základní školy
•  počet dětí ve skupině: 12 - 30

Délka programu:
•   přibližně 30 min

Cena:
•  60 Kč / žák
•  pedagogický doprovod zdarma

Objednání programu:
•  Termín návštěvy lze objednat na: edukace@muzeumremesel.cz
•  Objednávka se stává závaznou po předchozím potvrzení Muzea řemesel (edukace@muzeumremesel.cz)

V objektu muzea se můžete i naobědvat v nekuřácké restauraci, skupiny nutno objednat předem na: restaurace@novydvur-letohrad.cz, tel. 465 621 555.

Konzultace a dotazy:
•  tel. +420 465 622 160, e-mail: edukace@muzeumremesel.cz